Pētījums

Projekta Esam dažādi, bet vienoti Latvijā rezultāti


Gads:
2004. g. marts - aprīlis
Organizācija:
Latvijas jaunatnes centrs EJAM


Autori

Providus


Projekta Esam dažādi, bet vienoti Latvijā rezultāti

ANOTĀCIJA

Projekta “Esam dažādi, bet vienoti Latvijā” ietvaros notikušo aptauju rezultātu apkopojums atklāj dažādu tautību Latvijas vidusskolēnu attieksmi un uzskatus par sabiedrības integrācijas un pilsonības jautājumiem.

Projekta ietvaros skolēniem notika lekcijas; aptauju rezultāti rāda atšķirības skolēnu zināšanās un viedokļos pirms un pēc lekciju noklausīšanās.

Viens no galvenajiem projekta uzdevumiem bija izstrādāt metožu kopumu, kas izmantojamas darbā ar skolu jauniešiem, veicinot mazākumtautību un reģionu integrācijas procesus.

Projekta Esam dažādi, bet vienoti Latvijā rezultāti

Skolēnu aptaujas rezultāti

(Pievienotais failspdf)

Skolēnu aptauju seminārā rezultāti

(Pievienotais failspdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!