Pētījums

Poles Apart? EU Enlargement and the Labour Market Outcomes of Immigrants in the UK


Gads:
2006
Organizācija:
Institute for the Study of Labor


Autori

Providus


Lielbritānija bija viena no trim ES valstīm, kas atļāva 2004.gadā pievienojušos jauno ES dalībvalstu darba meklētājiem ieceļot valstī praktiski bez jebkādiem aizliegumiem vai ierobežojumiem.

Pētījumā tiek analizēti dati, iegūti no Labour Force Survey, kuri sniedz salīdzinošu informāciju par jauno dalībvalstu imigrantu darba tirgus īpatnībām šobrīd (īpaši tiek skatīta Polija) un pirms ES 2004.gada paplašināšanās. Autori secina, ka lielākā daļa pēc paplašināšanās imigrējušo strādnieku ir atraduši zemi apmaksātus darbus, lai gan vairums ir ar relatīvi augstu izglītības līmeni (īpaši poļi). Migrantiem, kuri ieceļoja īsi pirms ES paplašināšanās piemīt līdzīgs raksturojums, vienīgā atšķirība ir tendence, ka daudzi ir pašnodarbinātie.

Poles Apart? EU Enlargement and the Labour Market Outcomes of Immigrants in the UK

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!