Pētījums

Pievienotās vērtības nodokļa iespējamie attīstības virzieni ES iniciatīvu kontekstā


Gads:
2010
Organizācija:
Banku Augstskola


Autori

Providus


Darba mērķis – pētīt un analizēt pievienotās vērtības nodokli Latvijā un Eiropas Savienības valstīs, saistot to ar pašreiz spēkā esošo PVN likumdošanu un salīdzināt to ar Eiropas Padomes Sesto, Astoto, Trīspadsmito direktīvu, kas regulē PVN piemērošanu Eiropas Savienībā un tā atgūšanas iespējas no ES dalībvalstīm un tā saucamajām „trešajām valstīm”.

Darbā par pamatu ņemtas ES direktībvas un regulas, kā arī Latvijas Republikas likumi un normatīvie akti, speciālā ekonomiskā literatūra un laikrakstu apskati. Lai objektīvāk novērtētu informētību par jaunākajām izmaiņām pievienotās vērtības nodokļa likumprojektos, veikta Latvijas nacionālā kravas ekspeditoru un loģistikas asociācijas biedru un transporta kompāniju vadītāju aptauja un iegūto datu analīze.

Pievienotās vērtības nodokļa iespējamie attīstības virzieni Eiropas Savienības iniciatīvu kontekstā (924.00 KB) (Pievienotais failspdf)

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!