Pētījums

Pievienošanās Eiropas Savienībai līgums (izvilkums) un komentāri


Gads:
2003
Organizācija:
Sorosa fonds – Latvija, Eiropas Savienības tiesību asociācija, Tiesu nama aģentūra


Autori

Providus


Grāmatā izdots Pievienošanās Eiropas Savienībai līguma teksts un tā komentāri, ko jau kopš pagājušā gada nogales izstrādājuši 15 ES tiesību eksperti. Izdevuma mērķis ir sniegt Latvijas sabiedrībai vispusīgus komentārus par Pievienošanās līgumu, kas pēc dalības Eiropas Savienībā visu turpmāko laiku regulēs Latvijas attiecības ar Eiropas Savienību.

Grāmata būs pieejama pircējiem no 1.septembra, bet divus tās fragmentus ar autoru atļauju publicējam portālā:

Einārs Punkstiņš: “Latvijas – Eiropas Savienības attiecības”

Jolanta Miķelsone: “Reģionālā politika un strukturālo instrumentu koordinācija” (fragments no Pievienošanās Akta II pielikuma)

Izdevuma prezentācija paredzēta Rīgas Juridiskās augstskolas P.Valenberga ēkas foajē Alberta ielā 13 (ieeja no Strēlnieku ielas) š.g. 29. augustā plkst. 12.00.


Pievienošanās Eiropas Savienībai līgums (izvilkums) un komentāri
Fragmenti

Einārs Punkstiņš Latvijas – Eiropas Savienības attiecības

Jolanta Miķelsone Reģionālā politika un strukturālo instrumentu koordinācija

Šos fragmentus nedrīkst pārpublicēt vai izmantot komerciālos nolūkos bez Tiesu namu aģentūras piekrišanas


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!