Pētījums

Pētījums: Regulatora uzbūve un funkcijas elektroenerģijas un siltumenerģijas nozarē


Gads:
2012
Organizācija:
Sabiedrība par atklātību - Delna, zvērinātu advokātu birojs ADVERSUS


Autori

Providus


Foto: World Bank Photo Collection

Pētījuma mērķis ir aktualizēt nepieciešamās izmaiņas un iezīmēt risinājumus, kas varētu uzlabot un pilnveidot elektroenerģijas un siltumenerģijas nozares regulēšanas sistēmu Latvijā.

Pētījumā no labas pārvaldības perspektīvas tiek analizēta Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas institucionālā uzbūve un darbība elektroenerģijas un siltumenerģijas nozarē. Pētījuma ietvaros ir analizētas publiskajā telpā aktualizētās problēmas, piedāvājot risinājumus vai atspēkojot dažus publiski izskanējušos pārmetumus. Vienlaikus ir aplūkoti arī citi regulēšanas aspekti, kas nav nokļuvuši masu mediju dienas kārtībā, taču ir vienlīdz būtiski labas pārvaldības nodrošināšanai.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas institucionālā uzbūve un funkcijas elektroenerģijas un siltumenerģijas nozarē


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!