Pētījums

Pētījums par diskrimināciju uz seksuālās orientācijas pamata jaunajās ES dalībvalstīs


Gads:
2004
Organizācija:
ILGA Europe (International Lesbian and Gay Association)


Autori

Providus


PĀRSKATA ANOTĀCIJA

Pētījums “Meeting the challenges of accession” Surveys on sexual orientation discrimination in new member states parāda diskrimināciju, ar ko saskaras geji, lesbietes un biseksuāļi jaunajās ES dalībvalstīs. Pētījums skaitļos un ar praktiskiem piemēriem atklāj diskriminācijas apjomu ģimenē, veselības aprūpē, izglītībā, darbā, mājokļu pieejamībā, armijā un baznīcā. Ir sastopama tieša un netieša diskriminācija, uzmākšanās un psiholiģiska vardarbība. Atsevišķas sadaļas pētījumā ir veltītas diskriminācijas pēc seksuālās orientācijas izpausmēm Latvijā.

(“Meeting the challenges of accession” Surveys on sexual orientation discrimination in new member statespdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!