Pētījums

Pētījums: Funding of Education in Europe


Gads:
2013
Organizācija:
Eurydice


Autori

Providus


Foto: Eurydice

Kādas ir izglītības izmaksu tendences, apskatot pēdējo desmit gadu periodu un kādu ietekmi uz izglītības budžetiem Eiropā atstāja finansiālā un ekonomiskā krīze?

Pētījumā aptverta izmaksu attīstība sākot no pirmsskolas līmeņa līdz pat mācībām pēc vidējās izglītības, kā arī galvenās tendences pieaugušo izglītības sektorā. Autori piedāvā nozīmīgu Eiropas valstu ekonomisko kontekstu, analizē izglītībai paredzētos līdzekļus valstu budžetos, pārskata cilvēkresursiem atvēlētos līdzekļus un izvērtē valstu politiku studentu finansiālā atbalsta jomā.

(Funding of Education in Europe. The Impact of the Economic Crisispdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!