Pētījums

Perspectives for the European Union’s External Energy Policy: Discourse, Ideas and Interests in Germany, the UK, Poland and France


Gads:
2006
Organizācija:
German Institute for International and Security Affairs


Autori

Providus


Enerģijas politikas nostādņu izveide būs viens no galvenajiem diskusiju tematiem Vācijas prezidentūras laikā, kas sāksies 2007.gada janvārī.

Šī pētījuma mērķis ir paredzēt iespējamās nesaskaņas un interešu konfliktus enerģijas jautājumos starp četrām lielākajām Eiropas Savienības dalībvalstīm nākotnē. Tādējādi pētījums mēģina arī paredzēt vienošanās iespējas un konstruēt ceļus, kā ES un tās dalībvalstīm visefektīgāk ieviest un sasniegt visiem pieņemamus enerģijas politikas risinājumus.

Perspectives for the European Union’s External Energy Policy: Discourse, Ideas and Interests in Germany, the UK, Poland and France

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!