Pētījums

Personu, kas atbrīvojas no ieslodzījuma vietām, iespējas saņemt palīdzību Latvijas teritorijās esošajās sociālās rehabilitācijas iestādēs


Gads:
2004
Organizācija:
LR Tieslietu ministrija


Autori

Providus


Personas, kuras atbrīvojas no ieslodzījuma vietām ir īpaša sociālā riska grupa, kuru reintegrācijai sabiedrībā ir jāpievērš īpaša uzmanība gan no sociālā gan noziedzības novēršanas viedokļa. Pētījumā apskatītas dažādas sociālās rehabilitācijas pakalpojumu iespējas un galvenie secinājumi ir — Latvijā personām, kuras atbrīvojas no ieslodzījuma vietām tiek nodrošināta fragmentāra palīdzība gan palīdzību sniedzošo iestāžu ziņā, gan paša palīdzības satura ziņā. Ir jāizveido institūciju tīkls, kas sniegs palīdzību bijušajām ieslodzītajām personām.

(Personu, kas atbrīvojas no ieslodzījuma vietām, iespējas saņemt palīdzību Latvijas teritorijās esošajās sociālās rehabilitācijas iestādēspdf) (No MK pētījumu datubāzes)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!