Pētījums

Participatory Citizenship in the European Union mapped the theory, policy, practices and levels of engagement across Europe


Gads:
2012
Organizācija:
European Commission, Europe for Citizens Programme


Autori

Providus


Pētījums aptver teoriju, politiku, pieredzi un līdzdalības līmeņus Eiropā Savienībā trīs ziņojumos – Konteksta ziņojums, Analītiskais ziņojums un Labās prakses ziņojums.

Pētījuma datus 27 ES dalībvalstīs apkopojuši eksperti. Tos papildina Eiropas un starptautiski dati un literatūras apskats. Ceturtais ziņojums iekļauj politikas rekomendācijas, tās ir virzītas uz „Eiropa 2020” stratēģijas sasniegšanu, kā arī specifiski uz jaunās programmas „Eiropa pilsoņiem 2014 – 2020” attīstību, kā arī ņem vērā 2013.gadā plānoto Eiropas Pilsoņu gadu un 2014.gada Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Participatory Citizenship in the European Union mapped the theory, policy, practices and levels of engagement across Europe


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!