Pētījums

Par Eiropas sociālā fonda grantu shēmu ieguldījumu sociāli atstumto grupu dzīves kvalitātes uzlabošanā


Gads:
2008
Organizācija:
Projektu un Kvalitātes Vadība


Autori

Providus


Pētījuma „Sabiedrības integrācijas fonda ieviesto Eiropas sociālā fonda grantu shēmu ieguldījumu sociāli atstumto grupu dzīves kvalitātes uzlabošanā uzdevums ir izvērtēt četru grantu shēmu (GS) rezultātu ieguldījumu Vienotā Programmdokumenta (VPD) un Programmas papildinājuma (PP) mērķu sasniegšanā: motivācijas programmas sociālās atstumtības riska grupām; pētījumu veikšana par sociāli atstumto grupu iespējām darba tirgū; konsultācijas un apmācība komercdarbības un pašnodarbinātības uzsākšanai; sociālās rehabilitācijas programmu izstrāde un ieviešana.

Pētījumā sniegts GS ietvaros realizēto projektu raksturojums, to rezultātu ilgtspējas, ietekmes un izmantošanas analīze, kā arī ietekme uz VPD, PP un horizontālo (dzimumu vienlīdzība, reģionālā attīstība, informācijas sabiedrība) mērķu sasniegšanu. Pētījuma ietvaros veikta GS atbalstīto projektu īstenotāju aptauja un izstrādātas rekomendācijas.

Par Sabiedrības integrācijas fonda ieviesto Eiropas sociālā fonda grantu shēmu ieguldījumu sociāli atstumto grupu dzīves kvalitātes uzlabošanā

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!