Pētījums

One size fits all? Tailored integration policies for migrants in the European Union


Gads:
2006
Organizācija:
European Policy Centre


Autori

Providus


Pētījumā tiek apskatītas pašreizējās nacionālās un ES līmeņa rīcībpolitikas, salīdzinājumā ar reālo integrācijas nepieciešamību, apskatot tādas migrantu grupas kā pagaidu strādnieki, starptautiskie studenti un strādnieki no ES-8 valstīm (Centrāleiropas un Austrumeiropas valstis, kuras pievienojās ES 2004.gada maijā).

Pētījums aicina lēmumu pieņēmējus raudzīties uz integrācijas politiku daudz niansētāk un detalizētāk, izstrādājot piemērotas programmas dažādu migrantu vajadzību apmierināšanai. Pētījums koncentrējas uz jauniem iebraucējiem un ES dalībvalstīs īstenoto dalījumu, dalot imigrantus tajos, kas ierodas, lai paliktu un tiem, kas tur uzturēsies ierobežotu laiku.

One size fits all? Tailored integration policies for migrants in the European Union

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!