Pētījums

Mūžizglītības pieejamība un iespējas izglītoties Latvijā 2006


Gads:
2006
Organizācija:
Baltijas Sociālo zinātņu institūts sadarbībā ar Latvijas Pieaugušo izglītības apvienību


Autori

Providus


Pētījums „Mūžizglītības pieejamība un iespējas izglītoties Latvijā 2006” veikts, lai nodrošinātu mūžizglītības stratēģijas izstrādei nepieciešamo zinātnisko pamatojumu, balstoties uz informāciju par izglītības pieejamību visām Latvijas iedzīvotāju grupām un iespējām izglītoties visos reģionos.

Pētījumā analizēti uz mūžizglītību attiecināmo likumdošanas dokumenti un 2005.gada valsts budžeta analīze. Lai izpētītu iedzīvotāju pamatprasmes un izglītības vajadzības visa mūža garumā un dažādu izglītības formu pieejamību iedzīvotājiem valsts, reģionu un rajonu līmenī, pētījuma ietvaros tika veikta reprezentatīva Latvijas iedzīvotāju aptauja.

(Muzizglitibas pieejamiba un iespejas izglitoties LVpdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!