Pētījums

Moving Towards a Territorialisation of European R&D and Innovation Policies / Ceļā uz Eiropas pētniecības un izstrādes un jauninājumu politikas teritorializāciju


Gads:
2009
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


Pētījumā aplūkots pētniecības, tehnoloģijas attīstības un jauninājumu (RTDI) teritoriālais aspekts, ko atbalsta struktūrfondi un pamatprogramma. Visaptveroša jauninājumu virzītājspēku analīze atklāj trūkumus un veiksmes faktorus, realizējot RTDI pieeju. 23 situāciju analīze ilustrē pieejas, kas veicina jauninājumus un reģionālos jauninājumus, kurus atbalsta Eiropas fondi.

Pētījumā aicināts stiprināt reģionālās iespējas izmantot piešķirtos RTDI Kohēzijas fondus un uzlabot pētniecības projektu īstenošanu vietējā līmenī.

Moving Towards a Territorialisation of European R&D and Innovation Policies

Kopsavilkums latviešu valodā
Ceļā uz Eiropas pētniecības un izstrādes un jauninājumu politikas teritorializāciju

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!