Pētījums

Moldova’s Convergence with the acquis: A Pro-Growth and Pro-Integration Strategy


Gads:
2006
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


ES un Eiropas kaimiņu politikas paplašināšanās ir atdzīvinājusi sarunas kaimiņvalstīs par vajadzību likumdošanu vērst vienā virzienā ar ES iekšējiem noteikumiem un iekšējo kārtību (acquis communautaire).

ES un Eiropas kaimiņu politikas paplašināšanās ir atdzīvinājusi sarunas kaimiņvalstīs par vajadzību likumdošanu vērst vienā virzienā ar ES iekšējiem noteikumiem un iekšējo kārtību (acquis communautaire). ES pievienošanās politiskie motīvi, kuri vadīja likumdošanas pielāgošanas procesus jaunajās ES dalībvalstīs, trūkst Eiropas kaimiņu politikas valstīs. Tomēr tādās valstīs kā Moldova nepiekāpšanās izmaksas ir dārgas, un pārvēršas esošu eksporta tirgu, piemēram, Rumānijas, zaudējumā un nespējā ielauzties jaunos tirgos, piemēram, plašākā Eiropas Savienības tirgū.

Moldova’s Convergence with the acquis: A Pro-Growth and Pro-Integration Strategy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!