Pētījums

Migration policy in the European perspective –development and future trends


Gads:
2004
Organizācija:
Central European Forum for Migration Research; International Organization for migration; Foundation for Population migration and Environment; Institute of Geography and spatial Organization, Polish Academy of sciences


Autori

Providus


Šis pētījums piedāvā vispārēju Eiropas valstu migrācijas politiku attīstības aprakstu, īpašu uzmanību pievēršot to vēsturiskajai attīstībai, pašreizējai attīstības stadijai, kā arī tuvākās nākotnes attīstības pareģojumiem.

Galvenokārt tiek uzsvērta imigrācijas kontroles politika, t.i. ārzemju iedzīvotāju atlases un uzņemšanas kārtība un noteikumi, it sevišķi ņemot vērā ilgtermiņa migrāciju, jo tā atstāj iespaidu gan uz izcelsmes, gan uzņemošās valsts demogrāfisko struktūru. Pārējās pētījuma daļas ir veltītas svarīgākajām starptautiskajām konvencijām un līgumiem, kas attiecas uz migrāciju (legālā struktūra migrācijas politikas attīstībai), kurām seko gan tā saukto veco ES dalībvalstu, gan jauno ES dalībvalstu politikas. Dažu valstu migrācijas politikas tiek aplūkotas detalizēti.

Migration policy in the European perspective –development and future trends

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!