Pētījums

Migration and the Economic Crisis in the European Union: Implications for Policy


Gads:
2010
Organizācija:
International Organization for Migration


Autori

Providus


Pētījums pievēršas globālās ekonomiskās krīzes ietekmei uz migrāciju, migrantiem un migrācijas rīcībpolitiku Eiropas Savienībā. Secinājumi veidoti, pamatā balstoties uz aptauju, ko izstrādājusi Starptautiskā Migrācijas organizācija un tās biroji visās 27 ES dalībvalstīs un Horvātijā, Norvēģijā, Turcijā, kā arī secinājumi no septiņu valstu gadījumu analīzēm (Čehija, Vācija, Īrija, Itālija, Polija, Spānija un Lielbritānija) un dokumentu izpētes.

Pētījums pasūtīts un finansēts no Eiropas Komisijas nodarbinātības, sociālo jautājumu un vienādu iespēju ģenerāldirektorāta līdzekļiem, izmantojot Starptautiskās Migrācijas organizācijas darbaspēka migrācijas un integrācijas ekspertu neatkarīgā tīkla metodiku.

Migration and the Economic Crisis in the European Union: Implications for Policy


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!