Pētījums

Mediju kontentanalīze: neiecietības veicināšanas/ mazināšanas aspekti


Gads:
2004. g. maijs
Organizācija:
Mediju Tilts


Autori

Providus


PĀRSKATA ANOTĀCIJAPētījums analizē četru nacionālo laikrakstu - Diena, Latvijas avīze, Telegraf un Vesti Segodņa - saturu no 2003.gada maija - oktobrim no (ne)iecietību veicinošiem aspektiem. Pētījuma mērķis ir noskaidrot, cik lielā mērā plašsaziņas līdzekļu radītā vai veidotā sabiedriskā doma veicina vai kavē neiecietības problēmu risināšanu sabiedrībā, noskaidrot, kuras diskriminācijai un neiecietībai pakļautās sabiedrības grupas nonāk vai nenonāk mediju dienas kārtībā, kādos apstākļos informācija par šīm grupām aktualizējas, kas tiek rakstīts par dažādām ar neiecietību saistītajām grupām, kādi neiecietības veicināšanas/ mazināšanas mehānismi parādās laikrakstos.

Mediju kontentanalīze: neiecietības veicināšanas/ mazināšanas aspekti

(latviski, Word DOC, 187 KBpdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!