Pētījums

Mantas konfiskācijas tiesiskais regulējums Latvijā un Eiropas Savienībā, tās izpildes mehānisma efektivitātes nodrošināšana


Gads:
2010
Organizācija:
Tieslietu ministrija


Autori

Providus


Autores pētīja mantas konfiskāciju kā kriminālsoda veidu, noziedzīgi iegūtas mantas konfiskāciju kriminālprocesa ietvaros un lietisko pierādījumu un dokumentu konfiskāciju kriminālprocesa ietvaros.

Ir apskatīta teorētiskā un praktiskā mantas konfiskācijas nodrošināšana un izpilde. Ir apspoguļota krimināltiesiskā konfiskācija atsevišķās ārvalstīs (Zviedrija, Vācija, Apvienotā Karaliste u.c.), ir apskatīti Latvijai saistošie starptautiskie normatīvie akti un Eiropas Cilvēktiesību tiesas judikatūra. Noslēgumā autores sniedz priekšlikumus tiesiskās reglamentācijas un prakses pilnveidošanai.

Mantas konfiskācijas tiesiskais regulējums Latvijā un ES, tās izpildes mehānisma efektivitātes nodrošināšana

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!