Pētījums

Long-term Energy Security Risks for Europe: A Sector-Specific Approach


Gads:
2009
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Pētījuma mērķis ir identificēt un izvērtēt eksistējošos un iespējamos ES enerģijas piegādes riskus, izmantojot starpsektoru pieeju. Pētījums pievēršas visu veidu enerģijas avotiem (nafta, dabasgāze, akmeņogles, kodolenerģija, atjaunojamie dabas resursi) un analizē riskus attiecībā uz katru no tiem.

Pētījums analizē jautājumus, kas saistīti ar elektrību, enerģijas efektivitāti, Eiropas ārējo enerģētikas politiku un klimata pārmaiņām. Rezultātā pētījums sniedz kopskatu ES enerģētikas drošībai ilgtermiņā un mēģina formulēt konsekventu un vienotu kopējo Eiropas enerģētikas politiku.

Long-term Energy Security Risks for Europe: A Sector-Specific Approach

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!