Pētījums

Latvijas intereses Eiropas Savienībā. Nr. 2.


Gads:
2011


Autori

Providus


Žurnāla Latvijas intereses Eiropas Savienībā otrais numurs ir veltīts pilsoņu līdzdalības iespējām Eiropas Savienībā un dalībvalstu pieredzes analīzei ES prezidentūru vadīšanā.

Žurnālā tiek aplūkota citu dalībvalstu pieredze Eiropas Savienības prezidentūru gatavošanā un vadīšanā, Eiropas Savienības pilsoņu līdzdalības iespējas, Baltijas valstu koalīcija ES Padomē, Eiropas Savienības instrumenti krīzes risināšanā, un, iespējas administratīvā sloga samazināšanai. Numurā ir atrodama intervija ar Eiroparlamenta deputātu Robertu Zīli.

Rakstu krājums


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!