Pētījums

Latvijas iedzīvotāju attieksme pret ES pilsonību un iespējas to mainīt


Gads:
2011
Organizācija:
Politikas centrs EuroCivitas


Autori

Providus


Pētījums par Latvijas iedzīvotāju attieksmēm un identitātēm skar Eiropas Savienības pilsonību. Pētījuma ietvaros tika veiktas sabiedriskās domas aptauja un ekspertu diskusija. Datu vākšanu veica Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centrs SKDS.

Pētījuma mērķis bija apzināt Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret ES kopumā un uz vākto datu pamata piedāvāt rekomendācijas, kā mainīt iedzīvotāju attieksmi, lai stiprinātu “īpašnieka sajūtu” attiecībā uz ES un padarīt pilsoņu iesaisti ES politikas veidošanā efektīvāku un pilnvērtīgāku.

(Latvijas iedzīvotāju attieksme pret ES pilsonību un iespējas to mainītpdf)

Kopsavilkums angļu valodā

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!