Pētījums

Latvijas bērnu ziņojums Apvienoto Nāciju Organizācijai par ANO konvencijas par bērna tiesībām izpildi valstī uzklausīšanai Ženēvā 2006. gadā


Gads:
2006
Organizācija:
Glābiet bērnus, finansētāji: Nīderlandes Karalistes vēstniecība, Eiropas Padomes Informācijas birojs


Autori

Providus


Ziņojumā iekļauts pētījums un aptauju dati, apkopojot vairāk nekā 9000 bērnu viedokļus no dažādām mērķa grupām (maznodrošināti, zaudējuši vecāku gādību, bērni no etniskajām minoritātēm un ar speciālām vajadzībām, cietuši no vardarbības) un priekšlikumus par problēmām, kuras rada bērnos diskomfortu. Šie viedokļi atspoguļo reālo bērnu dzīves ainu bērnu izpratnē.

Bērnu ziņojums skaidri norāda uz ANO Konvencijas par Bērna tiesībām konkrētu paragrāfu ignorēšanu.

(Latvijas bērnu ziņojums Apvienoto Nāciju Organizācijai par ANO konvencijas par bērna tiesībām izpildi valstīpdf) (976.39 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!