Pētījums

Latvija eiropeizācijas krustceļos


Gads:
2005
Organizācija:
Latvijas Universitāte


Autori

Providus


Rakstu krājuma pamatā ir Latvijas Universitātes zinātniskais projekts “Sociālo un politisko procesu mijiedarbība Latvijā Eiropas Savienības integrācijas kontekstā”.

Pētījums pievēršas eiropeizācijai – jēdzienam un procesam, kas caurvij un būtiski ietekmē citus sociālos un politiskos procesus mūsdienu Latvijā; eiropeizācijas konceptuālais ietvars, pilsoniskās sabiedrības un valsts savstarpējās attiecības, augsti kvalificēta darbaspēka imigrācija Latvijā, eirointegrācijas ietekme uz etniskajām un lingvistiskajām attiecībām un zinātnes un inovāciju politikas apskats.

Latvija eiropeizācijas krustceļos


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!