Pētījums

Land & EU Accession: Review of the Transitional Restrictions by New Member States on the Acquisition of Agricultural Real Estate


Gads:
2009
Organizācija:
European Policy Centre


Autori

Providus


2004.gada paplašināšanās sarunu laikā kandidātvalstis pieprasīja iespēju saglabāt pastāvošos nacionālos likumus, kuros ir noteikti ierobežojumi ārvalstniekiem iegādāties lauksaimniecības zemi un mežus.

Tas tika darīts ar mērķi aizsargāt šo valstu sociāli-ekonomiskas lauksaimniecības struktūras, kuras varētu tikt pakļautas šokam būtisku zemes cenu atšķirību un ienākumu rezultātā, kā arī ar mērķi attīstīt valstu lauksaimniecību. Pētījumā tiek analizēti šī pārejas posma pasākumi un to rezultāti.

Land & EU Accession: Review of the Transitional Restrictions by New Member States on the Acquisition of Agricultural Real Estate

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!