Pētījums

Korupcijas uztveres indekss 2004


Gads:
2004
Organizācija:
Transparency International


Autori

Providus


KUI ir analītisks indekss, kura rezultāti 2004. gadā iegūti apkopojot divpadsmit neatkarīgu institūciju 18 aptaujas. Transparency International sastāda KUI jau kopš 1995. gada, un tas sarindo valstis augošā secībā atkarībā no tā, cik lielā mērā valstī tiek uzskatīts, ka korupcija ir izplatīta ierēdniecībā un politikā. Aptaujās ir apkopoti plašākas sabiedrības, uzņēmēju un analītiķu sniegtie atzinumi. Valstīs, kas iekļautas rangu tabulā, ir notikušas vismaz trīs aptaujas. Latvijas novērtējuma veidošanā 2004. gada indeksā izmantotas astoņas aptaujas. 2004. gadā Latvija saņēmusi 4 punktu vērtējumu pēc 10 ballu skalas, kas ir uzlabojums par 0,2 punktiem salīdzinājumā ar 2003. gadu.

Korupcijas uztveres indekss 2004

(angiski, HTML)

no Transparency international mājaslapas)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!