Pētījums

Korupcijas °C. Pārskats par korupciju un pretkorupcijas politiku Latvijā. 2006. gada pirmais pusgads


Gads:
2006
Organizācija:
PROVIDUS


Autori

Jānis IkstensValts Kalniņš


ANOTĀCIJATrešajā izdevuma Korupcijas °C izlaidumā galvenā uzmanība ir pievērsta politisko partiju korupcijas tematikai un tam, kā Latvijā iespējams šo korupciju mazināt. Inese Voika aplūko politiskās korupcijas mazināšanas praktiskās iespējas pirms 9. Saeimas vēlēšanām. Savukārt Jānis Ikstens analīzē politisko partiju korupcijas strukturālos faktorus Latvijā.

Tematisko rakstu klāstu šajā pārskatā noslēdz analīze par atklātības principa īstenošanu apstākļos, kad pieaug publisku funkciju deleģēšana komersantiem un atklātības nodrošināšanas pienākums ietver arī privātpersonu datu nodošanu sabiedrības rīcībā (autore Linda Austere).

Pārskats tiek izdots divas reizes gadā, tā mērķis ir regulāri analizēt korupcijas situāciju un pret korupciju veiktos pasākumus Latvijā.

(pdf Korupcijas °C. 2006. gada pirmais pusgadspdf) (222.25 KB)

(pdf Corruption C. 2006. First semiannumpdf) (220.77 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!