Pētījums

Korupcijas °C. Pārskats par korupciju un pretkorupcijas politiku Latvijā. 2005. gada pirmais pusgads


Gads:
2005
Organizācija:
PROVIDUS


Autori

Providus


ANOTĀCIJAŠī pārskata, ko paredzēts izdot divas reizes gadā, mērķis ir regulāri analizēt korupcijas situāciju un pret korupciju veiktos pasākumus Latvijā.

Šajā izlaidumā īpaši analizēta partiju kampaņas tēriņu griestu ietekme un tā sauktā administratīvā resursa izmantošana pirms 2005. gada pašvaldību vēlēšanām, korupcijas riski struktūrfondu vadības sistēmā Latvijā un aptauju konstatētās izmaiņas iedzīvotāju priekšstatos un saskarsmē ar korupciju no 1999. līdz 2005. gadam. Ir arī sniegts faktu pārskats par pretkorupcijas pasākumiem 2005. gada pirmajā pusē un kvantitatīvs ieskats korupcijas apkarošanā kopš 2003. gada.

Korupcijas termometrs. 2005. gada pirmais pusgads (436.73 KB)

Corruption C. 2005. First semiannum (450.92 KB)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!