Pētījums

Kā likvidēt sūci sistēmā: veselības aprūpes sektors un licenču izsniegšana Latvijā


Gads:
2002
Organizācija:
CIET International


Autori

Providus


PĒTĪJUMA ANOTĀCIJAPētījuma pamatā ir visu Latviju aptveroša sabiedrības aptauja, kurā tika aptaujātas 3439 mājsaimniecības (kopā 8926 iedzīvotāji), 41 veselības aprūpes iestāde, notika diskusijas 30 fokusa grupās sabiedrības pārstāvjiem un 2 fokusa grupas veselības aprūpes pārstāvjiem.

CIET International izmantotā pētniecības metode ir sociālais audits, kura nolūks ir izmērīt sabiedrības uztveri par tādu sociālu parādību kā korupcija un dokumentēt sakarības starp uztveri un konkrētu pieredzi. Audita mērķis ir palīdzēt apzināt un samazināt sistēmas sūces, kas rodas administratīvās korupcijas rezultātā.

Kā likvidēt sūci sistēmā: veselības aprūpes sektors un licenču izsniegšana Latvijā

(latviski, PDF, 1,19 MB)

No KNAB mājaslapas


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!