Pētījums

Kā Komisija pārvalda nevalstisko dalībnieku iesaistīšanos EK attīstības sadarbībā


Gads:
2009
Organizācija:
Eiropas Revīzijas palāta


Autori

Providus


Šajā īpašajā ziņojumā Eiropas Revīzijas palāta analizē, kā Eiropas Kopienu Komisija nodrošina nevalstisko dalībnieku (NVD) iesaistīšanos attīstības sadarbībā, konkrēti, NVD lomu politiskajā dialogā un attīstības projektu īstenošanā.

Ziņojumā ir apzināti daži uzlabojami Komisijas pārvaldības un procedūru aspekti. Palāta ir formulējusi vairākus ieteikumus, kuru izpilde ļautu efektīvāk iesaistīt NVD attīstības sadarbības procesā, nodrošināt NVD darbību lielāku noderību un iecerēto rezultātu sasniegšanu, kā arī pastiprināt atbalstu to NVD darba uzlabošanai, kuriem tas visvairāk vajadzīgs.

Kā Komisija pārvalda nevalstisko dalībnieku iesaistīšanos EK attīstības sadarbībā

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!