Pētījums

Irregular migration in the UK


Gads:
2006
Organizācija:
Institute for Public Policy Research


Autori

Providus


Nelegālā migrācijas tiek uzskatīta par svarīgu sabiedrības problēmu, vairāku iemeslu dēļ. Tas ir pierādījums, ka imigrācijas sistēma nav efektīga, nekontrolētā imigrantu plūsma ir potenciāls drauds valsts drošībai. Drošības draudi veicina bažas par starptautiskā terorisma klātbūtni, tādejādi daudzi migranti tiek izmantoti kā lētais darbaspēks, nepatiesi apvainoti un pazemoti.

Kā reakcija uz bažām par imigrantu integrācijas sistēmu un nacionālo drošību, Lielbritānijas valdība plāno ieviest identitātes kartes, kurās būtu iekļauti personas biometriskie dati, piemēram, pirkstu nospiedumi.

Kamēr lielākajai daļai imigrantu nav teroristiskas tieksmes, viņiem tomēr nāksies samierināties ar policijas un valdības instanču pastiprinātu uzmanību. 2005.gadā Lielbritānijas valdība uzsāka nelegālo imigrantu skaita aptuveno noteikšanu. Lai gan šie aprēķini ir bijuši noderīgi veicinot nelegālo imigrantu problēmas aktualizēšanu, ir svarīgi ne tikai veidot šādus aprēķinus, bet arī praktiski risināt nelegālo ieceļotāju radītās problēmas plašākā valstiskā mērogā.

Irregular migration in the UK

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!