Pētījums

International migration scenarios for 27 European countries 2002-2052


Gads:
2004
Organizācija:
Central European Forum for Migration Research


Autori

Providus


Šis pētījums ir kopsavilkums par nākotnes starptautiskās migrācijas pareģojumiem 27 Eiropas valstīs laikā starp 2002. līdz 2052. gadiem. Šie pieņēmumi tika noteikti, lai tie kalpotu par Eiropas iedzīvotāju skaita un darbaspēka apjoma izmaiņu simulāciju pareģojumiem.

Pirmkārt, pētījumā tiek analizētas atlasītas teorijas par starptautisko migrāciju kopā ar vērtējumu par šo teoriju noderīgumu migrācijas pareģošanā. Pēc tam, ar īpašu uzsvaru migracijas politikai, tiek novērtēta vairāku migrāciju veicinošu (push and pull) faktoru nozīme. Visbeidzot, pēc nesenu Eiropas migrācijas tendenču pārskata, pēc zināšanu bāzes tiek noteikti trīs nākotnes migrācijas scenāriji. Scenāriji ir izveidoti par migrācijas plūsmām starp 27 pētītajām valstīm, kā arī par netto migrāciju ar citām pasaules daļām.

International migration scenarios for 27 European countries 2002-2052


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!