Pētījums

Inter-Parliamentary Contacts of Members of the European Parliament


Gads:
2011
Organizācija:
Reconstituting Democracy in Europe (RECON)


Autori

Providus


Gatavojoties Lisabonas līgumam un tā priekštecim Līgumam par Kostitūciju Eiropai, arvien vairāk ir tikusi pievērsta uzmanība formālajām Eiropas Parlamenta un nacionālo parlamentu attiecībām.

Tomēr pastāv ļoti maz skaidri novērojamu gadījumu, kad parlamentārieši izmanto šīs formālās iespējas. Pētījumā autori apkopo rezultātus deputātu aptaujai, kas veikta 6. Eiropas Parlamenta sasaukuma laikā (2004 – 2009), lai noskaidrotu, kā viņi koordinējuši darbu ar nacionālajām partijām un to pārstāvjiem nacionālajos parlamentos.

Inter-Parliamentary Contacts of Members of the European Parliament


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!