Pētījums

Intelligence, emergencies and foreign policy: The EU’s role in counter-terrorism


Gads:
2009
Organizācija:
Centre for European Reform


Autori

Providus


Daudzas Eiropas valstis izjūt teroristu draudus pret to iedzīvotājiem un infrastruktūru. Eiropas valstu valdības ir īpaši pievērsušas sadarbībai terorisma apkarošanā pēdējās desmitgades laikā. Taču šo darbību ir traucējuši dažādi priekšstati par terorisma draudiem, vāja koordinācija starp ES un nacionālajām aģentūrām un neefektīvi noteikumi lēmumu pieņemšanas procesā.

Autors uzskata, ka ASV jaunā motivācija sadarboties ar partneriem un Lisabonas līgums varētu veicināt šīs jomas attīstību ES. Viņš aicina izstrādāt kopīgu ASV-ES pretterorisma stratēģiju un norāda, kā ES dalībvalstu valdības var labāk sadarboties iekšējās drošības nodrošināšanā.

Intelligence, emergencies and foreign policy: The EU’s role in counter-terrorism

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!