Pētījums

Integration Without Accession: The EU’s Special Relationship With The Countries In Its Neighborhood


Gads:
2007
Organizācija:
St. Antony’s College, University of Oxford


Autori

Providus


Ziņojumā Eiropas Parlamentam (EP) tiek apskatītas Eiropas Savienības politikas attiecībā uz Savienības kaimiņvalstīm, kaimiņreģioniem, sīkāk pievēršoties Eiropas Kaimiņu politikai un tam, kā ES veido attiecības ar kaimiņvalstīm, kā tiek risināti dažādi jautājumi.

Autori izstrādājuši un piedāvā Eiropas Parlamentam rekomendācijas, kas būtu jāņem vērā, īstenojot Eiropas Kaimiņu politiku, lai tā būtu pieņemama un saprotama ne tikai ES dalībvalstīm, bet arī partnervalstu sabiedrībai, izskaidrojot Kaimiņu politikas būtību un priekšrocības.

Integration Without Accession: The EU’s Special Relationship With The Countries In Its Neighborhood


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!