Pētījums

Informētība un attieksme pret NVO. Latvijas iedzīvotāju aptauja


Gads:
2004
Organizācija:
Pasūtītājs: Baltijas – Amerikas partnerattiecību programma


Autori

Providus


2004. gada februārī un decembrī veiktās divas sabiedriskās domas aptaujas ļauj konstatēt iedzīvotāju attieksmi un zināšanas par nevalstisko sektoru, kā arī izdarīt secinājumus par sabiedriskās domas dinamiku pētāmajos jautājumos.

ANOTĀCIJA

Pētījums liecina, ka pērnā gada 10 mēnešos sabiedrības informētības līmenis par NVO sektoru divkāršojies – no 38% februārī audzis, decembrī sasniedzot 77%. Pieaugusi arī konkrētu sabiedrisko organizāciju atpazīstamība, visbūtiskāk tādām organizācijām kā “Delna”, Pasaules Dabas fonds, NVO centrs. NVO darbība joprojām tiek vērtēta kā nepieciešama Latvijas sabiedrībai un 10 mēnešu laikā samazinājies to cilvēku skaits, kuri uzskata, ka NVO iespējas darboties ir ierobežotas.

Informētība un attieksme pret NVO. Latvijas iedzīvotāju aptauja

(latviski, PDF, 738 KBpdf)


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!