Pētījums

Improving the Integrated Approach to Deprived Neighbourhoods / Integrētas pieejas uzlabošanas instrumenti mazāk labvēlīgo kvartālu


Gads:
2009
Organizācija:
Eiropas Parlaments


Autori

Providus


Šis pētījums attiecas uz diviem secīgiem plānošanas periodiem (2000.– 2013.). Tas iezīmē vēsturisko attīstību un Eiropas politikas īstenošanu mazāk labvēlīgo kvartālu, jūtīgo pilsētvides zonu un instrumentu, ko šim mērķim ir piešķīris Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Sociālais fonds, atbalstam.

Pētījumā sniegti ieteikumi turpmākās pilsētvides attīstības politikas uzlabošanai, izmantojot integrētu pieeju, jo īpaši pārvaldības un starpnozaru integrācijas aspektus.

Improving the Integrated Approach to Deprived Neighbourhoods /

Kopsavilkums latviešu valodā
Integrētas pieejas uzlabošanas instrumenti mazāk labvēlīgo kvartālu

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!