Pētījums

Improving Energy Relations with Russia: The Roles of Energy Efficiency and Alternative Energy


Gads:
2009
Organizācija:
Policy Association for an Open Society


Autori

Providus


Eiropas Savienība var uzlabot attiecības ar Krieviju enerģētikas jomā, ieguldot tās enerģētikas efektivitātes paaugstināšanas un alternatīvo resursu izmantošanas attīstībā.

ES uztrauc tas, ka Krievija nākotnē var nebūt spējīga apgādāt sevi ar nepieciešamo elektroenerģiju, ņemot vērā stagnējošos ražošanas apjomus, ko izraisa novecojuši enerģijas ražošanas veidi, un pieaugošo pieprasījumu. Efektīvāka enerģijas ražošana varētu kalpot gan Krievijas, gan Eiropas valstu interesēs. Autori aicina veicināt sadarbību zinātniskās apmaiņās un tehnoloģiju pārnesē.

Pētījumā uzsvērts Krievijas potenciāls enerģijas ražošanā, kā arī aprakstītas priekšrocības sadarbībai ar ES, lai sasniegtu efektīvāku enerģijas ražošanu Krievijā, un sniegtas rekomendācijas.

Improving Energy Relations with Russia: The Roles of Energy Efficiency and Alternative Energy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!