Pētījums

Impact of International Migration on Population dynamics and Labour Forces in Europe


Gads:
2005
Organizācija:
Central European Forum for Migration Research; International Organization for migration; Foundation for Population migration and Environment; Institute of Geography and spatial Organization, Polish Academy of Sciences


Autori

Providus


Raksts ilustrē rezultātus no pētījuma par starptautiskās migrācijas ietekmi uz iedzīvotāju skaita dinamiku un darbaspēka resursiem 27 Eiropas valstīs laikā periodā no 2002. gada līdz 2052. gadam. Pēc dažādu pareģojumu prezentācijas par iedzīvotāju skaitu un darbaspēka apjomu, tiek analizēti dažādi migrācijas plūsmu varianti.

Rakstā ir iekļautas rekomendācijas Eiropas migrācijas politikas pilnveidošanai, iekļaujot gan Eiropas valstu un ES stratēģiskos mērķus, gaidītās migrācijas sekas politikas attīstībā, kā arī ilgtermiņa ticamība piedāvātajām alternatīvajām rekomendācijām. Raksts ir papildināts ar plašu pielikumu, kurā ir iekļauti nozīmīgāko analīžu rezultāti par visām pētījumā iekļautajām valstīm.

Impact of International Migration on Population dynamics and Labour Forces in Europe

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!