Pētījums

Impact of European Union Enlargement for CARICOM Countries


Gads:
2001
Organizācija:
Caribbean Regional Negotiating Machinery (RNM) and InterAmerican Development Bank (IDB) Regional Technical Cooperation Project


Autori

Providus


Eiropas Savienības paplašināšanās nemaina politiku attiecībā uz Karību jūras kopienu (CARICOM), kā arī tā nemaina stratēģiju nozīmi, kas izriet no ekonomiskās labklājības, valdības ienākumiem un struktūras sakārtotības.

Tomēr kvantitatīva ietekme gan ir redzama abpusējā liberalizācijā, it sevišķi ar ES. Ņemot vērā attālumu no CARICOM un ES kandidātvalstīm, kā arī konkurenci starp esošajiem ES piegādātājiem salīdzinājumā ar CARICOM ražotājiem, vidēja un ilgtermiņa perioda ietekme nevar būt pārāk nozīmīga.

Impact of European Union Enlargement for CARICOM Countries

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!