Pētījums

Immigrant Performance and Selective Immigration Policy: a European Perspective


Gads:
2005
Organizācija:
Institute for the Study of Labor


Autori

Providus


Eiropas Savienības mērķis ir veicināt nodarbinātības līmeņa pieaugumu, kas savukārt veicinātu labklājības celšanos. Bažas rada straujais imigrantu darbaspēka pieplūdums, tādēļ ir svarīgi izstrādāt integrētas migrācijas un nodarbinātības politikas, jo mazkvalificētam darbaspēkam ir ierobežotas darba iespējas.

Lai gan Eiropa varētu iegūt no imigrācijas politikas, kas ietvertu tādus imigrantu atlases kritērijus, kas uzrunā Eiropas ekonomikas vajadzības, lielākā daļa imigrantu ES neierodas ekonomisku motīvu vadīti. Šis pētījums analizē ekonomiskos argumentus selektīvai imigrācijas politikai, kā arī piedāvā empīriskus pierādījumus par pašreizējo atlases mehānismu sekām.

Immigrant Performance and Selective Immigration Policy: a European Perspective


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!