Pētījums

Global Analysis Report for the EU – Ukraine Trade Sustainibility Impact Assessment


Gads:
2007
Organizācija:
European Commission


Autori

Providus


Ziņojums sniedz ieskatu Eiropas Savienības un Ukrainas ekonomiskajās, sociālajās un vides aizsardzības attiecības. Pētījums izvērtē tirdzniecības un investīciju liberalizācijas ekonomisko ietekmi, kas tiktu realizēta ES - Ukrainas Brīvās tirdzniecības līguma ietvaros.

Pētījums apskata divus Brīvā tirdzniecības līguma iespējamos scenārijus –liberālu un ierobežotu – un to ietekmi. Pētījums analizē dažādu ES – Ukrainas ekonomiskās partnerības sektoru nozīmīgumu (pēc apjoma un nodarbināto skaita), ekonomisko pārmaiņu iespējamo ietekmi uz katru sektoru, kā arī sociālo vidi un ilgtspējīgu attīstību. Tāpat tiek izvērtēti horizontālie jautājumi – konkurences politika, valdības iepirkums un tehniskie standarti.

Global Analysis Report for the EU – Ukraine Trade Sustainibility Impact Assessment

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!