Pētījums

Gain without pain: towards a more rational use of energy


Gads:
2008
Organizācija:
European Policy Centre


Autori

Providus


2007.gada Eiropadomes samitā Eiropas Savienības dalībvalstis vienojās par nepieciešamību cīnīties pret klimata pārmaiņām un Eiropas atkarību no ārējiem enerģijas piegādātājiem.

Pētījums identificē piecus politikas līdzekļus, kas varētu veicināt racionālu enerģijas izmatošanu un dot ievērojamu ieguldījumu īstermiņā – izmaiņas enerģijas cenu politikā, iniciatīvas un standarti efektīvai tehnoloģiju izmantošanai, pieejami finansējuma mehānismi, publiskā sektora izmantošana piemēra veidošanai, informācijas sniegšana iedzīvotājiem un uzņēmumiem.

Gain without pain: towards a more rational use of energy

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!