Pētījums

From Zero-Sum to Win-Win? The Russian Challenge to the EU’s Eastern Neighbourhood Policies


Gads:
2009
Organizācija:
Swedish Institute for Policy Studies


Autori

Providus


ES un Krievijas attiecības bieži tiek vērtētas kā arvien problemātiskākas. Pētījumā tiek apskatītas Krievijas reakcija uz ES kaimiņpolitikas attīstību austrumos, ES politika Austrumu partnerības ietvaros un noslēgumā sniegtas politikas rekomendācijas ES politiku attīstībai.

ES vajadzētu būt nelokāmai attiecībā uz tās tiesībām būt aktīvai kaimiņpolitikā, tajā pašā laikā apliecinot Krievijai, ka šādas aktivitātes nav vērstas uz apdraudējumu, ka laiks, kad lielvaras dalīja ietekmes sfēras ir pagājis, un ka ES būs pieaugoša loma tās kaimiņos.

From Zero-Sum to Win-Win? The Russian Challenge to the EU’s Eastern Neighbourhood Policies

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!