Pētījums

France, Germany and the UK in the Convention: common interests or pulling in different directions?


Gads:
2003
Organizācija:
European Policy Institutes Network


Autori

Providus


Pētījumā tiek analizētas trīs lielo ES dalībvalstu – Francijas, Vācijas un Lielbritānijas – pozīcijas Konventā, balstoties gan uz publiski pieejamiem pozīciju dokumentiem, gan “off-the-record” intervijām un nepublicētiem avotiem.

Pētījuma pamatā ir hipotēze, ka šo trīs dalībvalstu vienotība vai viedokļu atšķirības rada sekas visa Konventa darbam, kā arī Starpvaldību konferences dinamikai. Saprotot šo valstu pozīcijas par ES stratēģisko attīstību, iespējams arī iegūt priekštatu par paplašinātās ES nākotnes politisko dinamiku.

France, Germany and the UK in the Convention: common interests or pulling in different directions?


Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!