Pētījums

Europeans, Agriculture and the Common Agricultural Policy


Gads:
2010
Organizācija:
Eurobarometer


Autori

Providus


Pētījums noskaidro sabiedriskās domas viedokli Eiropas Savienības dalībvalstīs attiecībā uz šādiem jautājumiem – lauksaimniecības un lauku teritoriju nozīmība, zināšanas par lauksaimniecību un Kopējo lauksaimniecības politiku, sabiedrības prioritātes ES lauksaimniecības politikā, galvenās lauksaimnieku atbildības jomas, Kopējās lauksaimniecības politikas budžeta atbilstība, attieksme pret turpmāku atbalstu lauksaimniekiem.

Tāpat pētījums analizē to, kādas politikas jomas būtu jārisina kurā līmenī, lauksaimniecība un klimata pārmaiņas, atjaunojamās enerģijas nozīmi un citas jomas sabiedriskajā domā.

Europeans, Agriculture and the Common Agricultural Policy

Pētījums pieejams Eurobarometer mājas lāpā arī vācu un franču valodās. Pieejama arī pētījuma faktu lapa attiecībā uz sabiedriskās domas viedokli Latvijā

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!