Pētījums

EU Energy Policy in a Supply-constrained World


Gads:
2008
Organizācija:
Swedish Institute for Policy Studies


Autori

Providus


Enerģētika kļūst par integrācijas vai dezintegrācijas jautājumu ES, kas iespējams kļūs par lakmusa pārbaudījumu ES politikai un ekonomiskai vienotībai, ņemot vērā, ka enerģētikas jautājumi ir jāskata ar vien ciešākā saistībā ar kontinenta drošības jautājumiem.

Pētījuma autors pievēršas enerģētikas politikas attīstības jautājumiem pēdējās desmitgadēs, norādot, ka politikas attīstība šobrīd prasa ES dalībvalstīm apspriest kā un kādā mērā ārējai enerģētikas politikai ir jābūt vienotai ES pieejai, ja tās spēj vienoties par vienotiem riskiem, no kuriem būtu jāizvairās, un kopējiem ieguvumiem, ņemot vērā piegāžu drošības riskus.

EU Energy Policy in a Supply-constrained World

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!