Pētījums

EU Conditionality, State Sovereignty and the Compliance Patterns of Balkan States


Gads:
2006
Organizācija:
Centre for European Policy Studies


Autori

Providus


Ievērojams pētījumu skaits pēta institucionālo un politisko izmaiņu procesu Centrāleiropā un Austrumeiropā ES pievienošanās iespējas kontekstā. Tomēr nepastāv sistemātiska analīze par ES iespaidu uz valsts statusa struktūrām Rietumbalkānu protektorātos un daļējos protektorātos.

Šis raksts ir mēģinājums pievērsties šim literatūras trūkumam. Rakstā ir piedāvāts izskaidrojums tam, ka valsts statuss iespējamā ES dalībvalstī ietekmē politiku un politikas nosacītību ES līmenī, kā arī to, kā valsts statuss ietekmē piekāpības politiku vietējā līmenī.

EU Conditionality, State Sovereignty and the Compliance Patterns of Balkan States

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!