Pētījums

EU and Ukraine: a turning point in 2004?


Gads:
2003
Organizācija:
Institute for Security Studies


Autori

Providus


Šis pētījums ir par kritiskām problēmām ES-Ukrainas attiecībās. Rakstā tiek izklāstītas vairākas politikas rekomendācijas, kuras varētu palīdzēt ES-Ukrainas stratēģijas izveidē.

Pašreizējā šo attiecību strupceļa centrā ir virtuāla politika, kura tika ieviesta ES, kā arī Ukrainas dilemma Centrāleiropas un Austrumeiropas – Eirāzijas dalījumā. Tas padara ES stratēģijas izveidi Ukrainas jautājumā vēl svarīgāku, lai sniegtu atbalstu Ukrainai potenciālas identitātes maiņas gadījumā uz Centrāleiropas un Austrumeiropas virzienu. Šis potenciāls ir būtiskāks Ukrainā nekā citās CIS valstīs. Visefektīvākais atbalsta veids, lai mudinātu Ukrainu izvēlēties Eiropas variantu, varētu būt atvērto durvju politikas piedāvājums.

EU and Ukraine: a turning point in 2004?

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!