Pētījums

ES struktūrfondu ieviešanā iesaistīto institūciju darbinieku atalgojuma konkurētspēja darba tirgū


Gads:
2007
Organizācija:
Factum Research Studio


Autori

Providus


Pētījuma ietvaros ES struktūrfondu ieviešanā iesaistīto institūciju darbinieku atalgojuma konkurētspēja tika analizēta vairākos aspektos: mēnešalgas līmeņa dažādās profesiju grupās salīdzinājums ar citu nozaru un privātā sektora darba algām; prasību un iemaņu daudzums, kas nepieciešams darba izpildei, un ar to saistītais atalgojums; kā arī ES struktūrfondu ieviešanā iesaistīto darbinieku subjektīvā apmierinātība ar atalgojumu un tās ietekme uz darbinieku mobilitātes varbūtību u.c.

Izvērtējot ES struktūrfondu ieviešanā iesaistīto darbinieku pieprasījumu un konkurētspēju Latvijas darba tirgū, pētnieki izvirza vairākus ieteikumus gan cilvēvēkresursu vadības jomā, gan struktūrfonda finansējuma saņemšanas procedūru optimizēšanā.

ES struktūrfondu ieviešanā iesaistīto institūciju darbinieku atalgojuma konkurētspēja darba tirgū

Ja nedarbojas saite, lūdzu ziņojiet admin@politika.lv


Saturs, kurš šajā mājaslapā publicēts 2014.gadā un agrāk, bija daļa no sabiedriskās politikas portāla politika.lv. Šajā portālā tika publicēti dažādi pētijumi, analīzes, viedokļraksti un blogi, kuru saturs ne vienmēr sakrīt ar politika.lv redakcionālās komandas vai Providus pozīciju.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!